©2019 by Pfeferonka Yoga Centrum. Proudly created with Wix.com

Máme rádi pestrost. Máme rádi volnost. Respektujeme momentální potřeby sebe sama a to stejné nabízíme i vám. Vyberte si u nás z lekcí klasické jógy jako je ashtanga yoga, hatha yoga, yin yoga, vyniása yoga a nebo se přijďte prohřát na různě zaměřené lekce hot yoga ve vyhřátém sále.

Zvolte si svou praxi i cestu a my vám přidáme průvodce, který přistupuje k józe s pokorou. Váš záměr doplníme o učitele, jež vás povede k porozumění vašemu tělu a jeho specifikům. Postaví se s vámi na podložku člověk s láskou a vášní pro všechno, co jóga nabízí.

Naším cílem je rozkrýt pro vás terpeutický přesah jógy, který ji povyšuje nad jiné fyzické aktivity. Zasvětit vás do filosofie, kterou je pro nás jóga protkána a zároveň vám nabídnout dostatečný výběr lekcí, abyste svou cestu mohli zahájit nebo na ní pokračovat.

 Naši instruktoři a fyzioterapeuti jsou tu pro vás připraveni na konzultace a osobní lekce.

O STUDIU
Domov. Přístav. Klid.

​Naše studio má opravdu štědré prostory, disponuje největším sálem na hot yogu v Brně. Kapacita lekcí je však omezena. Chceme tak vám i vaší praxi nabídnout dostatek prostoru pro pohyb, dopomoc lektorů do pozic, a aby se vám dobře dýchalo. K tomu napomáhají zvlhčovače vzduchu, které regulují relativní vlhkost, odstraňují bakterie a snižují elektrostatický náboj. Bude se vám tak nejen dobře dýchat, ale vyšší vlhkost ocení i vaše pokožka, která bude po cvičení krásně vláčná.

Kromě velkého sálu SHALA DVE, kde probíhají i lekce hot yogy, máme i menší studio SHALA EKAM určené k klasickým lekcím jógy. Intimnější prostředí s menší kapacitou vám umožní zvolit pro svou praxi teplý sál nebo normální teplotu.

​Čisté myšlenky. Čistá slova. Čisté srdce.